Martin Disler etsning och akvatint

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARTIN DISLER (1949-1996), Totenwache, signerad Disler 17/90, etsning och akvatint, 59x43 cm, Edition Schellmann München 1986

362827

2016-02-20