Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BAROMETER, England, 1800-tal, märkt G Rossi Norwich, fanérad i mahogny, höjd ca 104 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Bruksslitage
362833
2016-02-22