Barometer England

Barometer England
Barometer England
Barometer England
Barometer England
Barometer England
Barometer England

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BAROMETER, England, 1800-tal, märkt G Rossi Norwich, fanérad i mahogny, höjd ca 104 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Bruksslitage

362833

2016-02-22