Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLAR, 1+2 st, silver, 1900-tal, nordafrika, importstämplar, reliefdekor med vilda djur och landskap med hyddor, höjd ca 5-5,5 cm, vikt ca 216 g
362836
2016-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här