Skålar silver

Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 1+2 st, silver, 1900-tal, nordafrika, importstämplar, reliefdekor med vilda djur och landskap med hyddor, höjd ca 5-5,5 cm, vikt ca 216 g

362836

2016-02-20