Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TALLRIK, Rörstrand 1773, fajans, målad dekor med blommor, märkt Stockholm 22/9 73, oidentifierad målarsignatur, diameter 24,5 cm
Allmänt slitage, skador, lagningar
362840
2016-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här