Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATSTOLAR, 4 st, Danmark, 1960-tal, i massiv teak samt ny skinnklädsel, sitthöjd 45 cm
Minimalt slitage
362841
2016-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här