Peter Nyborg Olja

Peter Nyborg Olja
Peter Nyborg Olja
Peter Nyborg Olja
Peter Nyborg Olja
Peter Nyborg Olja
Peter Nyborg Olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER NYBORG (Danmark, född 1937): Seven Ravens Irish, signerad och daterad Nyborg 2011, olja på duk, ca 68,5x69 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

362842

2016-03-01