Erik Reimhult

Erik Reimhult
Erik Reimhult
Erik Reimhult
Erik Reimhult
Erik Reimhult
Erik Reimhult

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK REIMHULT (1915-1999): Älgfamilj, 4 delar, signerade och daterade Erik Reimhult -46 samt -47, höjd 10-16 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Ett öra lagat

362847

2016-03-01