Stolar Sjuan Arne Jacobsen

Stolar Sjuan Arne Jacobsen
Stolar Sjuan Arne Jacobsen
Stolar Sjuan Arne Jacobsen
Stolar Sjuan Arne Jacobsen
Stolar Sjuan Arne Jacobsen
Stolar Sjuan Arne Jacobsen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stolar, 2 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, valnötsfanér, stålunderrede, etikettmärkta samt daterade 1997, sitthöjd ca 43 cm

Minimalt slitage

362851

2016-02-21