Byrå art deco

Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco
Byrå art deco

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, art deco, 1930-tal, i björk och zebrano, två lådor, rak benställning, H 60, 60x33 cm,

Bruksslitage, fläckar

362852

2016-02-21