Yrjö Edelmann litografier
Valmis
2016-02-21
362888
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941) litografier 2 stycken, signerade och numrerade 1/150, ca 55 x 40 cm