Ardy Strüwer litografi

Ardy Strüwer litografi
Ardy Strüwer litografi
Ardy Strüwer litografi
Ardy Strüwer litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "Send me some fresh air please" litografi, signerad och numrerad 48/125, papperets mått ca 37 x 28 cm

362892

2016-02-21