Dekorelement
2016-02-20
362900
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSDEKORATIONER, 1 par, 1700-tal, skuret och förgyllt trä, höjd 27 cm
Färgbortfall