Sybord 1800-tal nyrokoko

Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor av intarsia, inredning med fack, centralfot med spiralvridet ben, höjd ca 75,5 cm

Slitage, smärre bortfall,

362905

2016-02-21