Nils Gunnar Zander

Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander
Nils Gunnar Zander

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): Väggskulptur, tre gethuvuden, stengods , monterad på träplatta, signerad och daterad Nils Gunnar Zander 1976, träplattan 28x 13 cm

362907

2016-02-21