Sekretär 1700-tal

Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, ek med snedklaff med bakomvarande skrivinredning, mässingsbeslag, originallås, underdel med lådor, H 95, 85x35 cm, nyckel medföljer

Åldersrelaterat slitage, renoverad

362915

2016-02-23