Sekretär 1700-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1700-tal, ek med snedklaff med bakomvarande skrivinredning, mässingsbeslag, originallås, underdel med lådor, H 95, 85x35 cm, nyckel medföljer
Åldersrelaterat slitage, renoverad
362915
2016-02-23