Per Ola Andersson

Per Ola Andersson
Per Ola Andersson
Per Ola Andersson
Per Ola Andersson
Per Ola Andersson
Per Ola Andersson
Per Ola Andersson
Per Ola Andersson
Per Ola Andersson
Per Ola Andersson

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PER OLA ANDERSSON (född 1961): Abstrakt komposition, signerad a tergo, olja på duk, 130x180 cm

362917

2016-02-23