Klubbat för:
3 400 SEK
10 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, signerad, Anatolien, ca 442x356 cm
HISTORIK: Enligt uppgift en gåva ca år 1930.
Ställvis slitage, mindre lagning
362921
2016-02-25