Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
OTTO SCHULZ, taburett, för Boet, Göteborg 1930-40-tal, klädsel i läder, sits med broderad sits, längd 59, sitthöjd 31 cm
Smärre revor, slitage
362922
2016-02-21