Pall Boet Otto Schulz

Pall Boet Otto Schulz
Pall Boet Otto Schulz
Pall Boet Otto Schulz
Pall Boet Otto Schulz
Pall Boet Otto Schulz
Pall Boet Otto Schulz
Pall Boet Otto Schulz
Pall Boet Otto Schulz

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

OTTO SCHULZ, taburett, för Boet, Göteborg 1930-40-tal, klädsel i läder, sits med broderad sits, längd 59, sitthöjd 31 cm

Smärre revor, slitage

362922

2016-02-21