Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EMALJSKYLT, 1920-tal, "Hermes Velocyklopeder, AB Nymans Verkstäder Uppsala", vit text mot röd fond, ca 50x74 cm,
Visas på Nybrogatan 32
Emaljskador
362923
2016-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här