Richard Lindström oljemålning

Richard Lindström oljemålning
Richard Lindström oljemålning
Richard Lindström oljemålning
Richard Lindström oljemålning

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RICHARD LINDSTRÖM (1882-1943): Segelfaryg i stiltje , signerad och daterad Richard Lindström -33, olja på duk, 100x80 cm

362937

2016-02-21