Leksaksgitarr 1960-tal

Leksaksgitarr 1960-tal
Leksaksgitarr 1960-tal
Leksaksgitarr 1960-tal
Leksaksgitarr 1960-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSGITARR/ SAMLARGITARR, 1960-tal, Selcol England, motiv av Beatles med tryckta signaturer, längd ca 58 cm

Bruksslitage, skada

362940

2016-02-21