Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EMALJSKYLT, 1910/20-tal, "Café och Restaurant Riche", rosa och svart text mot vit fond, ca 18x168 cm
Emaljskador
362953
2016-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här