Emaljskylt 1910/20-tal

Emaljskylt 1910/20-tal
Emaljskylt 1910/20-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMALJSKYLT, 1910/20-tal, "Café och Restaurant Riche", rosa och svart text mot vit fond, ca 18x168 cm

Emaljskador

362953

2016-02-21