Orientmatta Veramin

Orientmatta Veramin
Orientmatta Veramin
Orientmatta Veramin
Orientmatta Veramin

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Veramin, ca 405x288 cm

Ställvis hårt slitage, lagningar

362959

2016-02-25