Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Veramin, ca 405x288 cm
Ställvis hårt slitage, lagningar
362959
2016-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här