Mats Nörle
2016-02-22
362969
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS NÖRLE (född 1946): "Vår i kärret", signerad Nörle, olja på pannå, 46x38 cm