Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, rya, "XXX", signerad MMF, producerad före 1941, ca 210 x 115 cm
Slitage, nötta partier
362971
2016-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här