MMF "Röda slingan" rya

MMF
MMF
MMF
MMF
MMF
MMF
MMF
MMF
MMF
MMF

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, rya, "XXX", signerad MMF, producerad före 1941, ca 210 x 115 cm

Slitage, nötta partier

362971

2016-03-03