Matgrupp teak

Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, bord samt 4 stolar, 1950/60-tal, teak, bord med utdrag, stolar med textilklädd sits, bord höjd 74,5 cm, 80x120/170 cm, sitthöjd 45 cm

Slitage, repor

362982

2016-02-25