Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RELIEF, 1900-talets första hälft, polykromt bemålat gjutjärn, ankare under krona, monterad på träplatta, totala mått 40x30 cm
Ytslitage
362985
2016-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här