Relief gjutjärn

Relief gjutjärn
Relief gjutjärn
Relief gjutjärn
Relief gjutjärn
Relief gjutjärn
Relief gjutjärn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RELIEF, 1900-talets första hälft, polykromt bemålat gjutjärn, ankare under krona, monterad på träplatta, totala mått 40x30 cm

Ytslitage

362985

2016-02-21