Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRAVYR, 1600/1700-tal Jesus på korset, handkolorerad, 33x25 cm
Proveniens Salsta slott
Skador
363000
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här