Moses Lisa Larson katt
2016-02-23
363005
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LISA LARSON, figurin, "Moses", stengods, Gustavsberg, brunglaserad, signerad, höjd ca 15, längd 30 cm
Minimalt slitage