Moses Lisa Larson katt

Moses Lisa Larson katt
Moses Lisa Larson katt
Moses Lisa Larson katt
Moses Lisa Larson katt
Moses Lisa Larson katt
Moses Lisa Larson katt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LISA LARSON, figurin, "Moses", stengods, Gustavsberg, brunglaserad, signerad, höjd ca 15, längd 30 cm

Minimalt slitage

363005

2016-02-23