Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALVAR AALTO, soffbord, Artek, Finland, 1900-talets andra hälft, skiva i ask, höjd 56, 135x80 cm
Skador
363014
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här