Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALVAR AALTO, soffbord, Artek, Finland, 1900-talets andra hälft, skiva i ask, höjd 56, 135x80 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
363014
2016-02-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner