Alvar Aalto soffbord

Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ALVAR AALTO, soffbord, Artek, Finland, 1900-talets andra hälft, skiva i ask, höjd 56, 135x80 cm

Zustandsbeschreibung

Skador

363014

2016-02-22