Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

GOLVUR, England, 1700-tal, fodralet fanérat i mahogny, beslag i mässing, bemålad urtavla med polykrom dekor, arabiska siffror, höjd ca 218 cm, 2 lod och pendel medföljer, nyckel o vev finns

Smärre fanérskador

363028

2016-02-21