Golvur England
Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
GOLVUR, England, 1700-tal, fodralet fanérat i mahogny, beslag i mässing, bemålad urtavla med polykrom dekor, arabiska siffror, höjd ca 218 cm, 2 lod och pendel medföljer, nyckel o vev finns
Smärre fanérskador
363028
2016-02-21