G. Pochini 1900-tal marmorbyster

Klubbat för:

13 500 SEK

12 000 SEK

G. POCHINI (1900-tal): (2) Byster av flicka som läser och flicka som skriver brev, signerade G. Pochini, marmor på stensockel, totalhöjd 36 cm resp. 37 cm

Skador, nagg

363029

2016-02-21