Klubbat för:
13 500 SEK
12 000 SEK
G. POCHINI (1900-tal): (2) Byster av flicka som läser och flicka som skriver brev, signerade G. Pochini, marmor på stensockel, totalhöjd 36 cm resp. 37 cm
Skador, nagg
363029
2016-02-21