Tennkrona

Tennkrona
Tennkrona
Tennkrona
Tennkrona

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONA, gjuten i tenn, dekor med bl.a. änglar, D 30, H 30 cm

Slitage, lagningar

363046

2016-02-24