Vinkopp Kina

Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINOFFERBÄGARE, porslin, Kina, 1900-tal, blanc de chine, reliefdekor med motiv av blommande körsbärsträd, höjd ca 6 cm

Ett kantnagg

363054

2016-02-22