Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VINOFFERBÄGARE, porslin, Kina, 1900-tal, blanc de chine, reliefdekor med motiv av blommande körsbärsträd, höjd ca 6 cm
Ett kantnagg
363054
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här