Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GÖSTA ADRIAN NILSSON (1884-1965): Fantasifigur, med dedikation från Gösta, daterad 20 maj 1927, gouache/akvarell, ca 18,5x12,5 cm
Visas på Geijersgatan Göteborg
Något gulnad
363058
2016-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här