Gösta Adrian Nilsson GAN, gouache/akv

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GÖSTA ADRIAN NILSSON (1884-1965): Fantasifigur, med dedikation från Gösta, daterad 20 maj 1927, gouache/akvarell, ca 18,5x12,5 cm

Visas på Geijersgatan Göteborg

Något gulnad

363058

2016-02-26