Konsoler med keruber

Konsoler med keruber
Konsoler med keruber
Konsoler med keruber
Konsoler med keruber
Konsoler med keruber
Konsoler med keruber

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLER MED KERUBER, 1 par, 1700-tal, skurna i trä, belagda med slagmetall samt med blankförgyllda detaljer, höjd 19 cm, hyllans längd ca 18 cm

Renoverade. Bruks- och åldersrelaterat slitage

363061

2016-02-24