Sven Lidberg färglitografi

Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurer vid hus, signerad, 137/270, färglitografi , ca 41x29,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

363062

2016-03-03