Klockor Japan

Klockor Japan
Klockor Japan
Klockor Japan
Klockor Japan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLOCKOR, 4 st, 1900-talets första hälft, Japan, metall, diameter ca 7,5-13 cm

Saknar käppar, bucklor

363066

2016-02-22