Trädgårdssoffa Skoglund Olson Gefle

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, Skoglund & Olson, Gefle, 1900-talets första hälft, bemålat gjutjärn samt träribbor, längd 153 cm

Bruksslitage, patina

363070

2016-02-24