Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RÖKBORD, 1900-tal, benställning lövträ, bricka i mässing med reliefdekor, diameter ca 60 cm, höjd ca 52 cm
Slitage
363075
2016-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här