Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OPE MÖBLER, 1960-tal, soffa i skinn, lösa plymåer samt benställning i palisander, höjd 78, 190x70 cm.
CITES-intyg medföljer
Bruksslitage, patina, lätt nersutten
363078
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här