Soffa OPE

Soffa OPE
Soffa OPE
Soffa OPE
Soffa OPE
Soffa OPE
Soffa OPE

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OPE MÖBLER, 1960-tal, soffa i skinn, lösa plymåer samt benställning i palisander, höjd 78, 190x70 cm.

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage, patina, lätt nersutten

363078

2016-02-24