Taklampor 1 par

Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par
Taklampor 1 par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAKLAMPOR, 1 par, 1900-tal, 6-armad, höjd 105, diameter 75 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, glaskupor saknas

363079

2016-03-01