Bronsbyst Sapho

Bronsbyst Sapho
Bronsbyst Sapho
Bronsbyst Sapho
Bronsbyst Sapho
Bronsbyst Sapho
Bronsbyst Sapho
Bronsbyst Sapho
Bronsbyst Sapho

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRONSBYST SAPHO, 1800/1900-tal i gjutningen signerad E Villdnis samt med bricka E Blot Paris, sockel i röd marmor, höjd ca 17 cm

Smärre slitage

363085

2016-02-24