Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, lejoninna, stenmassa, 1900-tal, längd ca 50, höjd 24 cm
Slitage
363086
2016-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här