Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, lejoninna, stenmassa, 1900-tal, längd ca 50, höjd 24 cm

Slitage

363086

2016-02-21