Gunnel Plankenhorn oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNEL PLANKENHORN (född 1942): Snäckfåglar, signerad och daterad Gunnel Plankenhorn -81, olja på duk, 100x90 cm

Färgbortfall, krackelyrer

363087

2016-02-23