Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNNEL PLANKENHORN (född 1942): Snäckfåglar, signerad och daterad Gunnel Plankenhorn -81, olja på duk, 100x90 cm
Färgbortfall, krackelyrer
363087
2016-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här