Gipsskulptur Carl Fagerberg

Gipsskulptur Carl Fagerberg
Gipsskulptur Carl Fagerberg
Gipsskulptur Carl Fagerberg
Gipsskulptur Carl Fagerberg
Gipsskulptur Carl Fagerberg
Gipsskulptur Carl Fagerberg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FAGERBERG (1878-1948), lekande björnar, gipsskulptur bemålad/patinerad, tidigt 1900-tal, höjd 29 cm

Visst slitage

363093

2016-02-24